ME QERA OBJEKTI 4 KATESH 1200m2

Jepet me qera nga: Beg Rushiti Dje 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Adresa: Rr. Qarkore ne Gjilan
Sipërfaqe: 1200 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekti eshte 4 katesh 1200m2 i kompletuar edhe i ndertuar sipas kerkeses nga firma italiane BENETON,
Eshte shum i pershtatshem per te c'do lloj biznesi sidomos per mobilje dhe materiale shtepijake.
Kush eshte i interesuar ju sygjeroj te kaloni edhe ta shikoni.
Adresa rr.Qarkore Gjilan
Nr.tel +383 45 222 545
Respekt nga Beg RUSHITI. 044176974
Ose ne Ch 0792116575
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim