Shiten Fellne

80 EUR

Shitet nga: Muhamet 21 Shk 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Jane ne gjendje te mire Tenike dhe Optike!
Leaflet
Në fillim