goma dhe fellne

1 EUR

Shitet nga: durim Sot 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Shtime
Pajisje
Goma dhe Bandazhe
shes goma te veturav prej 15.16.17.18.19.20.kta lloj numra jan diku rreth 500 copa jan gjithsej ka ye gjipav te gjitha llojet jam dhe disa fellne bandash te hekrit komplet ose me pare ose me ndrrim me naj vetur ska lidhje qfare veture qmimi i perafert nese i konvenojn dikujna ni qmim te volitshem ja baj mi marr krejt komplet se e kom mshel gomisterin..gomat munet me ardh mi kqyr jan ne shtime
Leaflet
Në fillim