Nisan

Shitet nga: liridon 19 Tet 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me bandash te thjesht per gjip nisan gomat jan te ardhura nga zvicrra dhe jan shum te mira per bor 265/70/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim