ushiiiiiitttttteeeennn

Shitet nga: privat 01 Pri 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet per bmw 18" te parat 8.5 te mramtat 9.5 coll ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim