Kombaj CLAAS

4 000 EUR

Shitet nga: Sulejman Reci 27 Korr 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Kombaji eshte ne gjendje te rregullt. Posedon nje brisk dhe nje menjaq rezerv. Kombaji ben korrjen dhe lidhjen e dujve njekohsisht. Per kontakt mund te thirrn ne keta numra:
Sulejman:045257040
Alia:045635540
Sulejman Reci
045257040
Leaflet
Në fillim