Sprinter Frigorifer Mercedes-Benz 313 CDI DIZEL

7 000 EUR

Shitet nga: Naim Kastrati Dje 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Prodhuesi
Mercedes
Shes Kombi Mercedes-Benz 313 CDI Dizel.
Frigorifer (dy pjesë)
Viti i Prodhimit 2003
I doganuar
Kombi është i sapo ardhur nga zvicrra në gjendje te rregullt teknike pa asnjë problem. Të dy pjesët e frigoriferit punojnë perfekt pa problem.Janë me ngrirje te thell dhe frigorifer normal per me shume detaje thërrisni ne numrin e paraqitur ne faqe.
Ju lutem të mos thirrni pas orës 21 ne mbrëmje.
Naim Kastrati
049131102
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione