Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 28 2023 10:53

ATV 250 CC Quad Kuad 00 KM 2023 Full Extra 4Gomsh Motorr

Publikuar: Sht 28 10:53
Shikime: 13
ATV 250 CC Full Extra 2023

Fuqia motorike:250cc(kubik)
Transmisioni:Automatik
Madhesia e rrotave:22x10.00-10"
Kilometrazha:Digital
Super Line (Benzin)
Viti:2023
I ri Fringo 00 Km
Ndezja:Elektronike
Triger para, mbrapa centrall
Low Beam(Dritat e shkurtera) High Beam(Dritat e Gjata)
Mbushes:2-USB Ports
Bejm Transportin dhe ne Shqiperi
+38345279209#adventure #motocross #foxracing #atvracing #ktm #atv #motorcycles #moto #motorsport #motorbike #atvmx #atvadventure #ride #motorcyclelife
Përshkrimi i linkut

Moto-D

Moto-D është lider në tregun Motoçikletav paisjeve motorike, dhe paisjeve përcjellëse.
Si dhe Gjeneratorve dhe Biçikletave!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Moto-D është lider në tregun Motoçikletav paisjeve motorike, dhe paisjeve përcjellëse.
Si dhe Gjeneratorve dhe Biçikletave!
+38345279209
13
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 62 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38345279209

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione