Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 28 2023 10:46

Motorr-ATV Quad 125 CC Model 2023 Kuad

Publikuar: Sht 28 10:46
Shikime: 19
ATV 125 CC EXTREME 2023
Motori:125cc(kubik) 4t
Transmisioni:Automatik
Kilometra:00
Viti:2023
Pesha e lejuar:150 KG(kilogram)
Ndezje:Me Buton
Shpetesia maksimale:80km/h(Kilometer ne or)
Rrotat e para:19x7.00-8”
Rrotat e prapme:18x9.50-8”
Full Option Line
Ftohja:Me ajer
Kilometrazh:Digital
Aspuh:MoltoX
Full Extra
Tregues
Tel:+38345279209
Përshkrimi i linkut

Moto-D

Moto-D është lider në tregun Motoçikletav paisjeve motorike, dhe paisjeve përcjellëse.
Si dhe Gjeneratorve dhe Biçikletave!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Moto-D është lider në tregun Motoçikletav paisjeve motorike, dhe paisjeve përcjellëse.
Si dhe Gjeneratorve dhe Biçikletave!
+38345279209
19
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 62 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38345279209

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione