Shpalljet e kompanisë Publikuar: Nën 21 2023 03:19

Skuter Elektrik Sport Line Model 2023

Publikuar: Nën 21 03:19
Shikime: 40
Skuter Elektrik Sport Line 2023
Bateria 48V 88AMPER
I Ri 000KM
Ekran Digital
Frenim Para Mbrapa
Posedon Rikferc(Indietro)
Fellne Alumini me dizajn
Tregues R-Line
Pasqyre
Transporti Falas
Tel +38345279209
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Moto-D

Moto-D është lider në tregun Motoçikletav paisjeve motorike, dhe paisjeve përcjellëse.
Si dhe Gjeneratorve dhe Biçikletave!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Moto-D është lider në tregun Motoçikletav paisjeve motorike, dhe paisjeve përcjellëse.
Si dhe Gjeneratorve dhe Biçikletave!
+38345279209
40
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 50 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38345279209

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione