Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 18 2024 01:33

⭕️Lëshojmë shtëpinë me qira në Hajvali

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 18 01:33
Shikime: 82
⭕️Lëshojmë shtëpinë me qira në Hajvali
⭕️Sipërfaqe: 150m²
Shtëpia posedon:
Kati 1-rë:
⭕️Sallon
⭕️Kuzhinë
⭕️Banjo
⭕️Garazhë
Kati i 2-të
⭕️Banjo
⭕️3 Dhoma gjumi
⭕️Terasë
⭕️Çmimi: 580€
Faleminderit për besimin tuaj !
HOLDING Real Estate
📞+38344754393
📞+38348755733
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
https://instagram.com/agjensioniholding
📍Adresa jonë : Dardani - Prishtinë Rr:”Mustafa Venhari”- nr.73 (Mrapa Bast Trade)
✉️email-i: [email protected]
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar HOLDING

HOLDING Real Estate SHITBERJE, QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI, TROJE, OBJEKTE
Nese keni Banes apo shtepi dhe jeni te interesuar per ta leshuar me qera ose per ta shitur ju lutem kontaktoni ne keta nr tel ose ne e-mail adresen ton .
AGJENSIONI PER PATUNDSHMERI "HOLDING"
Faleminderit per besimin tuaj !
Me respekt ,
HOLDING Real Estate
✉️email-i [email protected]
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
https://instagram.com/agjensioniholding
📞+38344521055
📞+38344595979
📍Adresa: Dardani - Prishtinë
Rr:”Mustafa Venhari”- nr.73
(Mrapa Bast Trade
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

HOLDING Real Estate SHITBERJE, QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI, TROJE, OBJEKTE
Nese keni Banes apo shtepi dhe jeni te interesuar per ta leshuar me qera ose per ta shitur ju lutem kontaktoni ne keta nr tel ose ne e-mail adresen ton .
AGJENSIONI PER PATUNDSHMERI "HOLDING"
Faleminderit per besimin tuaj !
Me respekt ,
HOLDING Real Estate
✉️email-i [email protected]
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
https://instagram.com/agjensioniholding
📞+38344521055
📞+38344595979
📍Adresa: Dardani - Prishtinë
Rr:”Mustafa Venhari”- nr.73
(Mrapa Bast Trade

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione