Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 24 2024 05:14

LINA-Shitet shtepia 4katshe+30ari ne Shtime

Publikuar: Qer 24 05:14
Shikime: 34
Shitet Shtëpia 4Katshe 400m2
30ari toke
Shtepia :4 kateshe posedon 8 dhoma gjumi dhe ,pishine,
Adressa;Shtime
Dokumentacion;Në Rregullë dhe Pronar Shqipetar


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut" afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Agjensioni per Patundshmeri LINA

Gjeni pronen ideale:

• Shtëpi
• Banesa
• Toka
• Lokale
• Objekte Afariste
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Gjeni pronen ideale:

• Shtëpi
• Banesa
• Toka
• Lokale
• Objekte Afariste
+38345639291

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione