Shitet shtepia ne bllok te ri

Shitet nga: petrit Dje 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Migjeni (blloku i ri )
Sipërfaqe: 409 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia ne rrugen Migjeni,afer pasticerise Roma (ne bllok te ri ).
Shtepia ka 6 dhoma , 2 banjo, nje dyqan prej 30 m2, garazhen dhe kuzhinen verore (36 m2) , si dhe depon per dru 10 m2.
Ka ne funksion nxehmjen qendrore me dru si dhe mundesine me nxehmje me rryme.
E gjitha eshte 409 m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim