Lokali 130m2 tek kompleksi Daki 1

Shitet nga: Egzon 01 Gush 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 130m2 tek kompleksi Daki 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim