Telefon fiks panasonic

Shitet nga: Telefon fiks 22 Shk 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte shume i perahtatshem pak i perdorur dhe shume i ruajtur
Firma : panasonic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim