Android Box TV

Shitet nga: Android Box TV Dje 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Model Tjeter
#KrejtExperss Ju sjell modelet me te reja 2019 të ANDROID box si:
🔲 HK1 MAX (V9.0 - OS - 4/32 - BLUETOOTH 4.0. Wi-fi deri në 5.8G - 3D_VIDEO)🆕️
🔲 T95 MAX (4 GB RAM - 32 GB ROM, V8.1, 4K, UHD) 🆕️

◼ MX10 (4/32).
◼ T9 (4/32 - BLUETOOTH 4.0).
⏹ TX3 MINI (1/8 & 2/16. 4K. HD).
⏹ T96 & M16 LITE.
⏹ MX10 - në ZBRITJE - VETËM 54.99€

▪︎ OFERTË Për paisjet ANDROID BOX
■ Instalimi dhe konfigurimi i listës me rreth 2500 KANALE kushton vetëm 9.99€
● Instalimi dhe konfigurimi i listës me rreth 9000 KANALE NGA 45€❌ në 20€ ✅
Si dhe:
✴ MBI 500 SPORTE 🏆⚽️🏀🏐🏈✔
🔖 YOUTUBE 🔮 ✔
⏺ GOOGLE 🧩 ✔
ℹ FACEBOOK 🧸🎵🖼✔
🗂 PLAY STORE 🎨✔
❇ dhe dhjetra aplikacione tjera✔

🤳KONTAKTO: +383 44 741 143⚡

🔲 Pak investim për ta shndërruar 📺TV tuaj të thjeshtë në 🖥 SMART TV 🖥

☢TRANSPORT GRATIS, PAGESËN PASI T'A PRANONI PRODUKTIN #KrejtExpress☑

♾Ju na jepni besim, ne ju sjellim çmime modeste dhe cilësi të lartë të paisjeve më në trend.
ℹ Për çdo pyetje dhe interesim për paisjet tjera ju lutem na shkruani në Message ose në Viber: +383 44 741 143

#KrejtExpress
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim