Samsung s5 mini

Shitet nga: S5 mini 23 Gush 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S5 mini
Sansung s5 mini
I ruajtur dhe ne gjendje perfekte
Origjinal
Prejardhja: Gjermani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim