Publikuar: Qer 01 2023 11:07

3D Laser Scanner DOTPRODUCT DPI-8

EUR

Publikuar: Qer 01 11:07
Shikime: 2
Shitet Laser Scanner DOTPRODUCT DPI-8
I ri fringo. Blere ne Singapore.
Ka te gjitha softwaret e nevojshme per te punuar nga fillimi deri ne fund te procesit te perfshira ne cmim!!!
Per Capture mund te perdorni Phi3D software or Dot3D software te dyja te licencuara ne perpetuity.
Per processing mund te zgjidhni mes Faro Scene, Leica Cyclone ose Trimble RealWorks, gjithashtu te licencuar.
Kam dhe laser scanner nga kompani te tjera nese jeni te interesuar
Nese keni pyetje ose oferte, kontakt numrin ne Whatsup
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355676897147

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione