Fasad Pambuku Luksoze - prodhim Gjerman

Shpallja e kompanisë Shitet nga: WEMA Kosovë Sot 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
"WEMA - Baumwollputz" është një kompani e re Gjermane – Kosovare në Prishtinë, e cila prodhon dhe shet Materiale eksklusive për dekorimin e murreve të brendshme.

Produkti ynë është një alternativë e vërtetë dhë e mirë për të gjitha ato produktet e vjetruara si psh. Rafaello apo Spachteltechnik.

WEMA-Baumwollputz varësisht nga dizajni përbëhet nga pambuku, mëndafshi, fibra kashte, fibra tekstili, fije te penjëve dhe gjithashtu materiale shkëlqyese.

WEMA-Baumwollputz funksionon si izolues termik dhe akustik, mbulon çarjet, absorbon lagështinë e ajrit, është antistatik, antialergjik dhe para se gjithash është riparues. Për shkak të bazës specifike të WEMA-Baumwollputz, produktet tona mund të vendosen në bazamente të ndryshme si p.sh dru, xham, qeramikë, plastikë, gips, beton, stiropor etj..

Me WEMA Baumwollputz mundë të realizohen forma dhe dizajne të ndryshme me ndriçim LED apo prerja të logove dhe teksteve.

Na vizitoni në internet në faqet tona të rrjeteve sociale ose në dyqanin tonë në Prishtinë.

Për çdo informatë drejtohuni në keto adresa:

WEMA shpk
Ideal Morina
+383 (0) 44 308 983
Magjistralja Prishtinë - Ferizaj Km.2
Te Auto Salloni Alberti
10.000 / Prishtinë

Email: info@wema-ks.com
www.wema-ks.com
www.facebook.com/wemabaumwollputz

Ngjyra, ngjyr, Fasadë, tapet,
Leaflet
Në fillim