Uvejs Group

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UvejsGroup 01 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
●Uvejs Group Ekipë professionale●
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

-Renovim të banesave -:

▪Dritare dhe dyer të plastikës

▪Roleta

▪Dyer të dhomave

▪ Dyer të blinduara

▪Laminat

▪Keramikë

▪Kanalizim

▪Sanitari

▪Murosje..

dhe çdo gjë që ju duhet për ndërtim/renovim të një shtëpie/banese.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

rr. Lidhja e Lezhës, Prishtinë ■nr. kontaktues: +38344742666■
UvejsGroup
+38344742666
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione