Fotelje e cila edhe shtrihet

55 EUR

Shitet nga: shyqri 26 Maj 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet fotelja e cila edhe shtrihet sipas nevojes per te fjetur, me qmim shume te volitshem. Fotelja eshte e ruajtur mire dhe funksionale. Qmimi eshte 55 euro.Mund te lajmeroheni ne tel. 044/192/784 dhe vajber +37744192784
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione