Mobilje per sallon te perdorura

310 EUR

Shitet nga: Aferdita 11 Tet 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Mobilje per sallon , kauqa 2 tresha qe shtrihen , nje dysh dhe qoshi , nje fotele
Aferdita
044166152
Leaflet
Në fillim