Shiten URGJENT studio dhe bojleri

170 EUR

Shitet nga: Xxxxxxx 21 Shk 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten URGJENT studio dhe bojleri dhe llavabo, te gjitha te reja. Per me shum informata kontakto: 044744720 ose 049882044 ,ju lutem vetem blersit serioz te kontantojn
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione