Lavatriqe Beko

Shitet nga: Shkodran 26 Tet 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 14 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Beko
Modeli: Model Tjeter
Shes lavatriqen Beko
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim