Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lavatriçe dhe Makinë tharëse në shitje | MerrJep.com Shpalljet

AEG , 1
Beko , 1
Whirlpool , 142
Beko , 1
Candy , 73
Gorenje , 2135
Bosch , 448
Indesit , 58
Gorenje , 2
Samsung , 240
Beko , 1083
LG , 65

Eksploroni gamën tonë të gjerë të lavatriçeve dhe makinave tharëse të teknikës së bardhë nga markat më të njohura në MerrJep.com.


Gjeni lavatriçe dhe makina tharëse të reja dhe të përdorura nga brendet më të njohura si Gorenje, Bosch, Samsung, Beko, Whirpool dhe marka tjera të brendeve botërore të teknikës së bardhë.

Sot 16:45 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Pejë

Lavatriqe Samsung 6.2Kg

150 EUR

Sot 14:27 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

rrobalarse gorenje

100 EUR

Sot 10:17 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Lavatriqe

40 EUR Price Reduced

Sot 10:10 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Miele w1 model i ri

430 EUR Price Reduced

Sot 08:54 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prizren

Midea w ruajtur

90 EUR

Dje 22:09 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Lipjan

Lavatriqe sharp 6 kg

100 EUR

Dje 21:05 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Mitrovicë

Rrobalarëse Beko

50 EUR

Dje 08:50 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prizren

Beko 5kg

90 EUR

01 Dhj 15:57 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Mitrovicë

Robalarese Beko

160 EUR

30 Nën 12:10 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Shitet lavatriqja 7kg

110 EUR

29 Nën 19:37 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

Lavatriqe Ecollux si e re

80 EUR

29 Nën 15:28 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Mitrovicë

Maqine

50 EUR

28 Nën 20:56 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Mitrovicë

Makina rrobalarëse Samsung

100 EUR

28 Nën 20:14 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Lipjan

PLLAKA. MODULA PER SHUM LLOJE

123 EUR

28 Nën 20:12 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

BLEJM LAVATRIQE 044 481 885

44 481 885 EUR

Lavatriçe dhe tharëse të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të bleni lavatriçe dhe makina tharëse të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur lavatriçe dhe makina tharëse me çmimet më të volitshme në treg.


Markat më të njohura të lavatriçeve dhe tharësesve në MerrJep.com


Markat më të njohura të teknikës së bardhë për lavatriçe dhe makina tharëse në MerrJep.com.


Shikoni shpalljet për shitjen dhe blerjen e lavatriçeve dhe makinave tharëse të reja dhe të përdorura dhe gjej markat më të njohura të teknikës së bardhë si Gorenje, Bosch, Samsung, Beko, Whirpool dhe shumë marka të njohura të brendeve botërore nga teknika e bardhë.


Gjeni lavatriçe dhe makina tharëse në MerrJep


Lavatriçe


Kërko shpallje për lavatriçe të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për lavatriçe për shtëpinë tuaj nga markat dhe modelet më të njohura si Gorenje, Samsung, Bosch,, Siemens, Hugo për peshë nga 7, 8, 10, 12 deri në 15 kg.


Makina tharëse


Përzgjedhje e madhe e makinave tharëse të reja dhe të përdorura të markave Miele, Bosch, Siemens, AEG, për peshë nga 7, 8, 15 kg dhe shumë paisje tjera të teknikës së bardhë në MerrJep.com. Filtorni shpalljet dhe gjeni makinën tharëse apo lavatriçen që ju duhet për shtëpinë tuaj me ofertat më


Nëse keni lavatriçe apo makina tharëse për të shitur MerrJep.com iu ofron mundësinë për të regjistruar shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për makinerinë apo paisjen shtëpiake që do të shisni dhe vendosni shpalljen tuaj në mesin e 3.695 shpalljeve për lavatriçe dhe makina tharëse pranë mijëra blerësve potencial në MerrJep.com.


Pjesë këmbimi për lavatriçe dhe makina tharëse


Kërko pjesë rezervë të reja dhe të përdorura për lavatriçe dhe makina tharëse për motorr dhe lavatriçe në MerrJep.com. Gjej dyer për lavatriçe, kazana, pllaka, rrjeta dhe servisim dhe instalime të ndryshme për të gjitha llojet e makinave tharëse dhe lavatriçeve të të gjitha markave në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione