Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lavatriçe dhe Makinë tharëse në shitje | MerrJep.com Shpalljet

Whirlpool , 2
Candy , 1
Gorenje , 44
Bosch , 20
Indesit , 1
Samsung , 6
Beko , 22

Eksploroni gamën tonë të gjerë të lavatriçeve dhe makinave tharëse të teknikës së bardhë nga markat më të njohura në MerrJep.com.


Gjeni lavatriçe dhe makina tharëse të reja dhe të përdorura nga brendet më të njohura si Gorenje, Bosch, Samsung, Beko, Whirpool dhe marka tjera të brendeve botërore të teknikës së bardhë.

24 Jan 19:37 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shiten

05 Dhj 11:19 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  AEG  ·  Prizren

Punojn shum mir

1 EUR

17 Nën 12:53 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

SHITET

250 EUR

17 Tet 05:30 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Prishtinë

Lavatriqe 8kg Gorenje

150 EUR

29 Pri 17:07 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Hugo  ·  Prizren

Punon shum mir

80 EUR

22 Pri 18:01 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Prizren

Punon shum mir

80 EUR

01 Pri 13:09 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prizren

Punon shum mir

80 EUR

14 Dhj 09:53 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Prishtinë

Ariston

100 EUR

14 Dhj 09:53 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Beko

100 EUR

22 Sht 13:27 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Bosch  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Serviser

25 Qer 19:10 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lavatriqe gorenje

150 EUR

06 Maj 09:35 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Bosch  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Lavatriqe Siemens

159 EUR

31 Mar 23:53 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Miele  ·  Prishtinë

Miele

55 EUR

31 Mar 23:53 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Miele  ·  Prishtinë

RrobaLarse

5 EUR

24 Mar 08:42 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Miele  ·  Prishtinë

RrobaLarse Miele

3 EUR

04 Sht 10:28 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Lavatriqe Gorenje

150 EUR Price Reduced

11 Gush 12:19 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Lavatriqe AMICA

140 EUR

20 Maj 12:15 Shitore Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Miele  ·  Prishtinë

Lavatriqe

22 Mar 18:01 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Beko  ·  5 kg  ·  Prishtinë

Lavatriqe

100 EUR

19 Mar 10:06 Shitore Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Bosch  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Makina për rroba

24 Shk 16:26 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Lavatriqe BEKO

120 EUR

21 Dhj 12:25 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  AEG  ·  Ferizaj

Lavatriqe AEG

110 EUR

21 Dhj 12:16 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Bauknecht  ·  Ferizaj

Lavatriqe Bauknecht

120 EUR

17 Dhj 21:51 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  AEG  ·  Prizren

Punojn shum mir

1 EUR

12 Dhj 17:05 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Punojn shum mir

1 EUR

07 Nën 20:56 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Siemens  ·  Prizren

Punon shum mir

1 EUR

24 Tet 11:45 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Punon shum mir

1 EUR

12 Tet 15:48 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Prizren

Punon shum mir

1 EUR

01 Tet 15:42 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  AEG  ·  Ferizaj

Lavatriqe BOSCH

110 EUR

01 Tet 15:42 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  AEG  ·  Ferizaj

Lavatriqe AEG

110 EUR

17 Gush 17:15 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Bauknecht  ·  Ferizaj

Lavatriqe Bauknecht

120 EUR

09 Gush 12:48 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Prizren

Punon shum mir

1 EUR

19 Korr 14:49 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Punon shum mir

1 EUR

15 Korr 08:46 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Beko  ·  WM  ·  Prizren

Punon shum mir

1 EUR

24 Qer 18:18 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Prizren

Punon shum mir

1 EUR

14 Qer 10:52 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Siemens  ·  Prizren

Punon shum mir

1 EUR

11 Qer 20:09 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Candy  ·  CTDF  ·  Prizren

Punon shum mir

1 EUR

11 Qer 09:14 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Miele  ·  Prizren

Punon shum mir

1 EUR

06 Qer 18:01 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Bosch  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Punon shum mir

1 EUR

06 Qer 12:13 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Punon shum mir

1 EUR

06 Qer 12:12 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Punojn shum mir

1 EUR

Lavatriçe dhe tharëse të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të bleni lavatriçe dhe makina tharëse të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur lavatriçe dhe makina tharëse me çmimet më të volitshme në treg.


Markat më të njohura të lavatriçeve dhe tharësesve në MerrJep.com


Markat më të njohura të teknikës së bardhë për lavatriçe dhe makina tharëse në MerrJep.com.


Shikoni shpalljet për shitjen dhe blerjen e lavatriçeve dhe makinave tharëse të reja dhe të përdorura dhe gjej markat më të njohura të teknikës së bardhë si Gorenje, Bosch, Samsung, Beko, Whirpool dhe shumë marka të njohura të brendeve botërore nga teknika e bardhë.


Gjeni lavatriçe dhe makina tharëse në MerrJep


Lavatriçe


Kërko shpallje për lavatriçe të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për lavatriçe për shtëpinë tuaj nga markat dhe modelet më të njohura si Gorenje, Samsung, Bosch,, Siemens, Hugo për peshë nga 7, 8, 10, 12 deri në 15 kg.


Makina tharëse


Përzgjedhje e madhe e makinave tharëse të reja dhe të përdorura të markave Miele, Bosch, Siemens, AEG, për peshë nga 7, 8, 15 kg dhe shumë paisje tjera të teknikës së bardhë në MerrJep.com. Filtorni shpalljet dhe gjeni makinën tharëse apo lavatriçen që ju duhet për shtëpinë tuaj me ofertat më


Nëse keni lavatriçe apo makina tharëse për të shitur MerrJep.com iu ofron mundësinë për të regjistruar shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për makinerinë apo paisjen shtëpiake që do të shisni dhe vendosni shpalljen tuaj në mesin e 3.695 shpalljeve për lavatriçe dhe makina tharëse pranë mijëra blerësve potencial në MerrJep.com.


Pjesë këmbimi për lavatriçe dhe makina tharëse


Kërko pjesë rezervë të reja dhe të përdorura për lavatriçe dhe makina tharëse për motorr dhe lavatriçe në MerrJep.com. Gjej dyer për lavatriçe, kazana, pllaka, rrjeta dhe servisim dhe instalime të ndryshme për të gjitha llojet e makinave tharëse dhe lavatriçeve të të gjitha markave në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione