shitet

Shitet nga: xxxxxy 01 Nën 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Gorenje
Modeli: Model Tjeter
shes lavatriqen ne gjendje te rregullt pa asnje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim