Shes kalldan në gjendje shumë të mirë

1 700 EUR

Shitet nga: Naser 10 Shk 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes kalldan me pelet 34 kw është shumë e re ,dhe punon shumë mirë ,është e lehtë në mirëmbajtje , hargjimet i ka të vogla , kazani ia zen 13 thas pelet.
Është nën garancion, Është ble 2500 euro.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione