KOFER, SANAK, KUTI PER MIKSET

Shitet nga: mt Dje 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes koferin, sanakun per mikset me keto dimenzione te brendshme: Gjatesia 70 cm. Gjeresia 46 cm. Thellesia 19 cm.
Tel. viber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim