Mikrofon per instrumente • LEXO EXTRA OFERT •

Shitet nga: DGT - Music 20 Nën 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Mikrofon per instrumente nese doni qe instrumentet e juaja te ndegjohen ne zerim .
Shes professional pickup (mikrofis-mikrofon) jane te ri pa perdor , shume praktik per instrumente me tela : Violin, Sharki, Qifteli, Kitare e tj .. Keta (mikrofona) jane praktik dhe efektiv edhe per bubnje (tupana)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim