Muzikë Live DJ dhe Zerim

Shitet nga: Dj dhe Zerim Dje 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Ofrojë
Muzik Live
Dj
Zerim me qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim