Kerkoj Banesa me qira ne rrugen B

0 EUR

Kërkohet me qera nga: DK Home 17 Qer 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
dk Home si kompani e suksesshme e patundshmerise ka nevoja te qiradhenjes dhe shitjes.
- Objekte Afariste per zyre
- Banesa per shitje
- Truall per ndertim
- Objekte Afariste per qiradhenje
- Te gjitha llojet e patundshmerise ne regjion te Prishtines per qiradhenje dhe shitje.


Per me shume informata ju lutem kontaktoni ne tel/viber +383 44 745 749 ; +383 45 844 320 apo ne email adresen info@dkhome-rks.com
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione