Ipen dhoma me qera vetem per studente

60 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Lumi 04 Sht 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shtepia gjendet ne rrugen shendeti te shtepia e shendetit te dardanis.Shtepia ka 4 dhoma te fjetjes ku mund te vendosen 2-3 vajza dhete gjitha dhomat jan mir te paisura me mobile te duhura,shtepia ka dy banjo dhe nji recepcion te madhe dhe kuzhin moderne.
Te pranuara jane edhe vajzat qe punojne diku ne Prishtin.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione