Blej shtepi ne Lipjan

0 EUR

30 000 EUR

Shitet nga: Jashari 17 Maj 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Jetoj ne perendim dhe jam i interesuar me ble nje shtepi ne lipjan - ne qytet jo ne fshatra por ne qytet. Kvadratura 130 e me shume M2. Toke 3 deri 5 ose 9 ari.Bene te jete e perfunduar apo e pa perfunduar me matrial te fort kuptohet. Mundesisht shites serioz le te me kontaktojn permes E-mailit. Kerkoj qe cmimi te jete i arsyeshem.
Ju faleminderit.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione