SHITET TOKA -TRUALLI

Shitet nga: Prishtinaimmobilien 04 Tet 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Adresa: Vragoli
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Fushë Kosovë
SHITET TOKA -TRUALLI

Shifra: F0029

Vendi: Fushe Kosove, ne Vragoli, mbrapa eida Patronit
Tel: 043-848 / 555 044-848 / 555
Shiten 170 Ari Toke - truall.

Trualli eshte zone banimi me gjersi 57 metra dhe gjatesi 500 metra, ne tersi me 28.500m2 (170 ari).

Posedon: Flete Poseduese, dokumentacion te rregullt, ka te gatshme kyqjen per kanalizim, ujesjelles, mundesi e lehte dhe e gatshme per te u kyqur edhe ne rryme, telefon - interne, ka qasje direkt ne rruge te asfaltuar dytesore dhe ka afer 120 metra Autostraden - Prishtne - Peje

Eshte shume e pershtatshme per Biznes apo Banim, pasi qe ka nje pozite te mire gjerografike dhe eshte siperfaqe e rrafshet.
Përparësitë janë: Infrastruktura e mirë, Rruge e Asfaltuar, Trotuar, Ndriqim, Kanalizim, Uje Qyteti, Hapsir per mbeturina, parking te mjaftushem.
Ne afersi ka: eida Patorni, Behari Dyer, Mbikalimin ne Vragoli.

Cmimi: 2.650 Euro per Ari - I DISKUTUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim