Shitet Toka

5 000 EUR

Shitet nga: Valmir 13 Mar 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet toka ne Sllatine te Madhe komuna Fushe Kosove.
Toka shitet komplet 127 Ari ose ne 2 pjese siq shihet ne foto 53 dhe 74 ari . Eshte shume afer rruges se Airoportit . E pershtatshme per qdo lloje biznesi .
Hyrja eshte ne rrugen Kryesore dhe nga ana e majt ku mundesohet kyqja ne rreth te Airoportit .
Te interesuarit mundeni te kontaktoni edhe ne viber 0038349 666 195 . Cmimi per ari eshte 5000Euro .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione