Shes 1 ekter e 15ari tok në Kolovicë-Prishtinë. 60

6 500 EUR

Shitet nga: ilir 09 Shk 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Shes 1 ekter e 15ari tok në Kolovicë-Prishtinë. 60 ari jan shum të përshtatshum për restoran, apo salla dasmash, ka pamje të bukur nga qyteti, ka hapsir të mjaftueshme për parkingje, është 2.5klm larg nga qendra e qytetit. Ndërsa 55 arshi tjeter është i përshtatshum për vikendica, apo për motele, ka pamje ka pishat e qytetit, me gjelbrim të bukur. Shpejt do të realizohet unaza e qytetit, e cila e prek kët parcel, dhe rruga ekzistuese e ktyre percelave do të lidhet në këtë unaz. Dy parcelat janë afer njëra tjetres. Çmimi për ari 6500€. Për te interesuarit mund t’ja bashkangjes edhe 1 ekterr, dhe në total 2 ekter e 15 ari qe paraqitet nevoja i jap edhe me qira ne afat 20 vjeqar me mundesi vazhdimi. Dokumentacioni është në rregull. Të interesuarit +383 44 161 882.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione