Parcella reth autostrades ne prizren 32 ari

5 000 EUR

Shitet nga: ridvan 11 Tet 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
parcella posedon rryme uj dhe kanalizim. 106 metra kufizohet me autostrade. ne veri te prizrenit e pershtatshme per biznes .qmimi eshte 5000 eu/ari. saktesisht gjindet ne hyrje te prizrenit prej autostrades. ne veri .
Leaflet
Në fillim