LINA-Shitet Toka 14 ari ne Shtime

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 08:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shtime
Shitet:Toka
Hapësirë:14 ari
Adresa:Shtime Toka gjendet rreth rruges
Infrastruktura e kompletuar.
Pronari:Shqipetar dhe dokumentacioni në rregullë.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adresa:Rr.Recakut afer ETC
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ferizaj
+38344106626
lina_banesa@hotmail.com
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim