Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 5 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Besianë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 , kategori , ose vendndodhje Besianë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:39 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

460 EUR

Sot 17:39 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

420 EUR

Sot 17:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

830 EUR

Sot 16:52 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

420 EUR

Sot 16:19 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

430 EUR

Sot 16:11 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

460 EUR

Sot 15:49 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne R-Line Origjinale Goma M+S

680 EUR

Sot 15:49 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

700 EUR

Sot 15:48 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellnet GTD 17 Coll Origjinale

440 EUR

Sot 15:44 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

540 EUR

Sot 15:44 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

540 EUR

Sot 15:17 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

580 EUR

Sot 15:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

780 EUR

Sot 15:14 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne VW R-Line 18 Coll

580 EUR

Sot 15:14 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

380 EUR

Sot 15:11 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

600 EUR

Sot 14:52 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per VW R-Line Origjinale

340 EUR

Sot 14:46 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

530 EUR

Sot 14:46 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

720 EUR

Sot 14:43 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne R-Line Origjinale

730 EUR

Sot 14:43 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf GTD Origjinale

540 EUR

Sot 14:42 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

340 EUR

Sot 14:41 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

580 EUR

Sot 14:38 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

630 EUR

Sot 14:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

O.Z Racing Ultraleggera 17 Coll

780 EUR

Sot 14:16 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

580 EUR

Sot 14:11 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

580 EUR

Sot 13:59 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne VW 18 Coll R-Line

580 EUR

Sot 12:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne Golf 7 GTD Origjinale

730 EUR

Sot 12:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf 8 18 Coll

530 EUR

Sot 12:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne VW R-Line Origjinale

730 EUR

Sot 12:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf R Pretoria

730 EUR

Sot 12:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne VW R-Line 18 Coll

580 EUR

Sot 12:17 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

600 EUR

Sot 12:11 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

600 EUR

Dje 23:25 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne 19 Orgjinale 5x112 DOTZ

750 EUR

Dje 18:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

shitet urgjent golf 7 sportvan

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:11 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

550 EUR

Dje 13:05 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne per Golf.5.6.7.8.Passat.Touran

480 EUR

22 Qer 23:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Besianë

shitet golf 7 sportsvan blumotion manual 1.6

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 19:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

golf 3

1 650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 16:10 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Besianë

Audi A8 3.0 tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 10:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

u shit flm

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione