Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Objekte afariste në shitje dhe me qera


Objekte afariste në shitje dhe me qera. Kërko shpallje për objekte afariste në shitje dhe me qera dhe gjej biznese, pllac, tokë, lokal, autolarje, objekte, objekte afariste, lokale afariste, villa dhe hapësira tjera afariste në shitje dhe me qera në zona industriale të ndryshme në Kosovë.23 Maj 08:42
Linku:
Të tjera , Prishtinë

Mjeshter i rrymes dhe ujit Prishtine


Sot 15:09 Shitorja Të tjera , Prishtinë

Objekt me qira perballe Gorenjes

15 250 EUR / muaj

Sot 15:08 Të tjera , Prishtinë

Lokal me qira ne rrugen kryesore ne Arberi

1 600 EUR / muaj

Online
Sot 15:08 Shitorja Të tjera , Prishtinë

Ofrohet me qira lokali 222m2 ne Arberi !DELTA

2 500 EUR / muaj

Sot 15:07 Shitorja Të tjera , Prishtinë

Lokali me Qira ne Arberi

1 000 EUR / muaj


Jeni duke kërkuar për objekte afariste në shitje apo me qera? Tashmë ju jeni në vendin e duhur. Platforma MerrJep.com ofron përzgjedhje të madhe të objekteve afariste të përshtatshme për veprimtari të ndryshme në gjithë Kosovën.


Objekte afariste ë shitje dhe me qera


Përzgjedhje e madhe e hapësirave afariste në MerrJep.com. Kërko shpallje për hapësira afariste në shitje dhe me qera dhe gjej biznese, pllac, tokë, lokal, autolarje, objekte, objekte afariste, lokale afariste, villa dhe hapësira tjera afariste në në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe qytete tjera të Kosovës me çmimet më të volitshme në treg.


Shiko shpalljet për hapësira afariste në shitje dhe me qera dhe gjej hapësirën ideale për ju në mesin e mijëra shpalljeve për zyre në MerrJep.com.


Blej, shit dhe lësho me qera hapësira afariste


Shpallje për hapësira afariste në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për hapësira afariste në shpalljet për pllac, tokë, biznes, lokal, autolarje, objekte, objekte afariste, lokale afariste, villa dhe hapësira afariste tjera në MerrJep.com.


Nëse keni hapësira afariste për të shitur apo për të lëshuar me qera regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për hapësirën që dëshironi të shisni apo të lëshoni me qera dhe gjej blerësin potencial në mesin e shpalljeve për objekte afariste në gjithë Kosovën.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione