Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë në fermë Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë në fermë,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë në fermë | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Maj 08:59 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Zogj fati qitfe

15 EUR

25 Maj 08:58 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Breshka te vogla

24 Maj 23:33 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shit

2 EUR

24 Maj 13:22 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shitet Kosa

20 Maj 10:04 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Dru

50 EUR Price Reduced

20 Maj 09:50 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Duj të sanes

20 Maj 09:46 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shes Bikun nga 3.30 euro kg

33 EUR

20 Maj 00:24 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Dhi

19 Maj 12:32 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Eshes viqin tamlit bio 100/:

4 EUR

19 Maj 12:20 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shes dhin alpine me dy edha

450 EUR

19 Maj 12:10 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Eshes delen rac bardhoke me dy kingja

500 EUR

17 Maj 00:36 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shitet

1 050 EUR

16 Maj 14:25 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Spitzer german

150 EUR

16 Maj 00:15 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shit

14 Maj 11:46 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Eshes dashin per damzllak 1 vjen gjys

250 EUR

14 Maj 11:36 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shes delen me dy kingja damzllak

500 EUR

13 Maj 17:26 Kafshë në fermë , Mitrovicë

viqa

12 Maj 18:03 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shiten viqat

09 Maj 09:09 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shitet sana

09 Maj 01:53 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shitet lopa bars 2 muj

08 Maj 16:22 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Viq

780 EUR

08 Maj 14:33 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Lop

780 EUR

07 Maj 21:02 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shiten viqat

07 Maj 19:16 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Qumshtē te dhis

2 EUR

06 Maj 20:16 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Bleta

150 EUR

05 Maj 20:55 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shitet viqi

30 Pri 17:20 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shitet

1 000 EUR Price Reduced

28 Pri 18:05 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shiten 5 Blete, te Gatshme per katin e 2, 150 euro Copa

150 EUR

27 Pri 23:17 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shitet zagarica

200 EUR

26 Pri 22:06 Kafshë në fermë , Mitrovicë

bika

11 111 EUR

26 Pri 22:06 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shiten biku dhe viqi

26 Pri 21:46 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shiten biku dhe viqi

26 Pri 14:53 Kafshë në fermë , Mitrovicë

shes viqat

1 EUR

19 Pri 22:26 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Papagaj rosella

400 EUR

18 Pri 20:56 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shiten 3 gjela

17 Pri 20:06 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Belga

1 EUR

17 Pri 14:13 Kafshë në fermë , Mitrovicë

shitet mshtjerra

09 Pri 18:14 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Lop

09 Pri 18:00 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Duj te sanes

09 Pri 17:22 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shitet

08 Pri 11:36 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Shitet viqi mashkull

07 Pri 20:52 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Lop qumshtore

2 500 EUR

06 Pri 10:21 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Zoj tpuöab raca mat Mira nkosv Plymouth dhe astrollop

123 EUR

05 Pri 12:59 Kafshë në fermë , Mitrovicë

pressa

05 Pri 12:37 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Fidane të mjedrrës

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë në fermë | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione