Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Industri e automjeteve - Gjej vende të lira pune në MerrJep.com


Shpallje për pozita të lira pune në industrinë e automjeteve. Kërkoni konkurse për pozita të lira të punës dhe gjej punë si automekanik, vullkanizer, punëtor për ngjyrosje të veturave, punëtor për auto hekurosje, punëtor për polirim, punëtor parkingu në mesin e mijëra shpalljeve për punë në MerrJep.com.08 Shk 22:11 Industri e automjeteve  ·  Prishtinë

Kerkoj punë shofer C

17 Nën 12:59 Industri e automjeteve  ·  Deçan

Kërkojm puntor për Mekanik

07 Nën 23:31 Industri e automjeteve  ·  Prishtinë

Auto mekanik

17 Gush 03:25 Industri e automjeteve  ·  Skenderaj

Taxi me rezervime

04 Maj 02:11 Industri e automjeteve  ·  Pejë

Shesim

21 Shk 16:55 Industri e automjeteve  ·  Prishtinë

pershendetje

05 Shk 20:26 Industri e automjeteve  ·  Prishtinë

Kerkoj puntor per Autolarje

31 Jan 19:27 Industri e automjeteve  ·  Prishtinë

Kerkoj puntor per Autolarje

09 Jan 23:37 Industri e automjeteve  ·  Gjakovë

maqin pneumatike (me ajr)

800 EUR

10 Dhj 17:42 Industri e automjeteve  ·  Gjilan

autongjyrosje arbri

01 Tet 12:59 Industri e automjeteve  ·  Prishtinë

kerkoj puntor ne auto larje

350 EUR

05 Gush 21:00 Industri e automjeteve  ·  Deçan

Kerkoj puntor

13 Korr 11:12 Industri e automjeteve  ·  Fushë Kosovë

Kerkoj puntor per Auto Larje

11 Korr 23:10 Industri e automjeteve  ·  Fushë Kosovë

Kerkoj puntor per Autolarje

05 Korr 09:06 Industri e automjeteve  ·  Pejë

Kerkoj puntor

05 Korr 09:03 Industri e automjeteve  ·  Prishtinë

Kerkojme punetor per vullkanizer

27 Maj 15:27 Industri e automjeteve  ·  Prishtinë

kerkoj puntor

11 Maj 16:07 Industri e automjeteve  ·  Pejë

OFROHET PUNË

11 Maj 09:52 Industri e automjeteve  ·  Prishtinë

Kerkojm Staff per Auto Larje

04 Jan 20:24 Industri e automjeteve  ·  Prishtinë

Ofrohet pune për Autolarje


Jeni duke kërkuar të punësoheni në industrinë e automjeteve? Kërko shpallje dhe mundësi punësimi në mesin e mijëra njoftimeve për punë në MerrJep.com.


Gjej punë në Industrinë e Automjeteve


Mundësi të shumta punësimi në shpalljet për punë në industrinë e automjeteve. Kërko konkurse për vende të lira të punës dhe gjej punë si automekanik, vullkanizer, punëtor për ngjyrosje të veturave, punëtor për auto hekurosje, punëtor për polirim, punëtor parkingu dhe pozita tjera pune të ngjajshme të shpallura në MerrJep.com.


Shpall punë në platformën MerrJep.com


Jeni duke kërkuar punëtorë për industrinë e automjeteve? Platforma MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Shpall konkurs pune falas duke regjistruar shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për pozitën që ju si kompani e ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për kompaninë tuaj.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione