Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Acer Të gjitha në Kosovë

100 , 1
iPhone 4s , 1
Leagoo , 1
Liquid E3 , 103
Liquid Z5 , 42
Liquid Z6 , 3
Model Tjeter , 144

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Acer | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Jan 12:48 Telefona celular , Prizren

shitet ose ndrrohet

1 EUR

13 Nën 08:43 Telefona celular , Viti

Bateria per Samsung dhe Iphone

1 EUR

22 Gush 09:42 Telefona celular , Prishtinë

Shes ndrroj te gjitha

1 EUR

26 Jan 12:02 Telefona celular , Pejë

Ora

1 EUR

01 Dhj 22:28 Telefona celular , Lipjan

Sony

1 EUR

30 Tet 17:33 Telefona celular , Ferizaj

shes tablet edhe nje llop top

1 EUR

31 Mar 01:44 Telefona celular , Mitrovicë

Avni

1 EUR

16 Shk 10:55 Telefona celular , Gjilan

Te gjitha

1 EUR

03 Shk 01:51 Telefona celular , Drenas

tablet

1 EUR

30 Jan 11:35 Telefona celular , Gjilan

Kompjuter

1 EUR

08 Dhj 23:02 Telefona celular , Dardanë

shitet

1 EUR

24 Tet 22:15 Telefona celular , Prizren

Iphone 6s 16gb 130€

1 EUR Price Reduced

09 Sht 09:34 Telefona celular , Gjilan

sheses aparat

1 EUR

18 Nën 20:33 Telefona celular , Gjilan

Shitet ose ndrrohet

1 EUR

12 Qer 23:15 Telefona celular , Drenas

Florianbogaj

5 EUR

04 Pri 17:27 Telefona celular , Ferizaj

shesim mjalt naturale 100%

10 EUR

10 Sht 17:44 Telefona celular , Gjilan

Degjojse me bluetooth

10 EUR

25 Dhj 15:39 Telefona celular , Viti

Telefon per Femije

12 EUR

24 Tet 10:20 Telefona celular , Prishtinë

Telefon Acer

12 EUR

20 Jan 11:54 Telefona celular , Viti

Acer

15 EUR

10 Shk 20:38 Telefona celular , Pejë

Camer sialic

15 EUR

14 Shk 20:48 Telefona celular , Shtime

Ssamsung galaxy acer

15 EUR

17 Gush 20:48 Telefona celular , Rahovec

Ore nga belgjika 15 €

15 EUR

21 Mar 22:54 Telefona celular , Viti

Telefona Per Pjes

20 EUR

01 Jan 18:12 Telefona celular , Vushtrri

Telefon samsung

20 EUR

14 Tet 21:21 Telefona celular , Prishtinë

Qanta smart

20 EUR

05 Pri 15:12 Telefona celular , Prishtinë

Shes numrin e vales 044 666 483

20 EUR

25 Dhj 16:08 Telefona celular , Gjilan

Smart watch

20 EUR

20 Qer 19:51 Telefona celular , Gjilan

Gun Lock,suguruese per arme

20 EUR

19 Nën 19:59 Telefona celular , Viti

samsung s8 ekranin defekt

25 EUR

18 Jan 00:17 Telefona celular , Gjakovë

usb 3.0. 2tb-

25 EUR

14 Dhj 20:55 Telefona celular , Gjilan

shitet ipohne

25 EUR

10 Maj 17:00 Telefona celular , Vushtrri

Shitet

25 EUR

18 Pri 13:38 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 4s

25 EUR

20 Mar 21:36 Telefona celular , Rahovec

Acer

25 EUR

15 Shk 11:38 Telefona celular , Dardanë

Soni ps2

25 EUR

27 Jan 12:09 Telefona celular , Malishevë

Acer z150

25 EUR

11 Tet 16:16 Telefona celular , Viti

Nokia me 2 karta

25 EUR

15 Tet 01:44 Telefona celular , Prishtinë

shitet aparat fotokopje

25 EUR

27 Jan 20:59 Telefona celular , Fushë Kosovë

Ligji i suksesit

26 EUR

21 Pri 12:57 Telefona celular , Fushë Kosovë

facbook @agronademi

30 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Acer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione