Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

tablet - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 214
Samsung , 72
Lenovo , 52
AT&T , 39
Acer , 33
Huawei , 31
Asus , 23
Lenovo , 18
Alcatel , 11
Sony , 11
Apple , 8
Nokia , 7
HP , 4
HTC , 3
i-mate , 3
Mobile , 3
LG , 2
VK Mobile , 2
Amoi , 1
BenQ , 1
Maxon , 1
Modu , 1
Motorola , 1
Philips , 1
Vodafone , 1
ZTE , 1
ASUS , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tablet,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj tablet Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:36 Telefona celular , Fushë Kosovë

Tablet Amazon 7 porosit online

60 EUR

Dje 14:12 Telefona celular , Gjilan

Ipad tablet lenovo iphone

04 Dhj 15:04 Telefona celular , Ferizaj

Tablet Ecotech i ri ne pako porosit online

70 EUR

01 Dhj 19:00 Telefona celular , Prishtinë

Tablet iPlay 7T Duos SIM

75 EUR Price Reduced

30 Nën 19:12 Telefona celular , Ferizaj

Tablet

70 EUR

28 Nën 08:03 Telefona celular , Mitrovicë

Tablet Amazon7'' porosit online

60 EUR

27 Nën 14:21 Telefona celular , Mitrovicë

Tablet Ecotech i ri ne pako porosit online

60 EUR Price Reduced

24 Nën 20:38 Telefona celular , Dragash

Tablet Amazon7'' porosit online

60 EUR

20 Nën 14:42 Telefona celular , Gjilan

Ekrana për samsung a10s iPhone x

100 EUR

14 Nën 13:27 Telefona celular , Vushtrri

Samsung Tab S

70 EUR Price Reduced

10 Nën 22:16 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S23 Ultra CE 256/12

820 EUR

06 Nën 17:30 Telefona celular , Gjakovë

Tablet Samsung Tab A 32/3Gb porosit online

140 EUR

06 Nën 17:05 Telefona celular , Gjilan

Tablet Hegitech 8 inch 32/2Gb Porosit Online

99 EUR

05 Nën 02:49 Telefona celular , Pejë

Tablet Vorcon i ri ne pako

70 EUR

03 Nën 11:12 Telefona celular , Gjakovë

shes ipad

50 EUR

03 Nën 11:04 Telefona celular , Prishtinë

tablet samsung A8

200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tablet | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione