Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Në shitje (Shitet, Shes) në Gjilan

Acer , 44
Alcatel , 48
Apple , 1
Apple , 1
Apple , 28
Amoi , 1
Asus , 1
Nintendo , 2
Asus , 15
AT&T , 7
Lenovo , 5
Benefon , 2
BenQ , 3
Piaggio , 1
BlackBerry , 56
Samsung , 30
Sony , 1
Dell , 3
Google , 5
HP , 10
HTC , 151
Huawei , 235
i-mobile , 6
iNQ , 1
Lenovo , 40
LG , 79
Mobile , 13
Motorola , 9
Nokia , 184
O2 , 2
Palm , 1
Panasonic , 1
Philips , 1
Sagem , 1
Samsung , 3848
Siemens , 1
Sony , 112
T-Mobile , 4
Toshiba , 1
Vertu , 1
VK Mobile , 1
Vodafone , 2
ZTE , 22

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:20 Telefona celular , Gjilan

Samsung galaxy S20+

329 EUR

Sot 14:24 Telefona celular , Gjilan

Nokia.6210

45 EUR

Online
Sot 12:42 Telefona celular , Gjilan

samsung s21 ultra

445 EUR

Sot 11:03 Telefona celular , Gjilan

samsung a20s 32 gb

65 EUR

Sot 07:45 Telefona celular , Gjilan

Iphone 14 ProMax 256 GB Purple Dual Sim

980 EUR

Sot 06:02 Telefona celular , Gjilan

iPhone 11 Pro

275 EUR

Sot 06:02 Telefona celular , Gjilan

iphone 13 CE ��

545 EUR

Dje 21:11 Telefona celular , Gjilan

shitet samsungi i ri pa perdor me pako

110 EUR

Dje 15:00 Telefona celular , Gjilan

iphone 13 Pro CE

635 EUR

Dje 11:57 Telefona celular , Gjilan

Iphone 12 pro max 128gb

570 EUR

Dje 11:56 Telefona celular , Gjilan

Samsung A70

120 EUR

Dje 11:54 Telefona celular , Gjilan

Iphone X 64 gb ce 044 199 749

180 EUR Price Reduced

Dje 11:17 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy S8 plus

85 EUR Price Reduced

29 Nën 22:49 Telefona celular , Gjilan

Iphone

570 EUR

29 Nën 20:19 Telefona celular , Gjilan

Samsung S9

120 EUR Price Reduced

29 Nën 19:18 Telefona celular , Gjilan

Shitet Tableti

65 EUR

29 Nën 18:41 Telefona celular , Gjilan

Apple Airpods 2 (Original)

100 EUR

29 Nën 16:52 Telefona celular , Gjilan

Tablet Ecotech i ri ne pako porosit online

60 EUR Price Reduced

29 Nën 16:45 Telefona celular , Gjilan

Iphone 12 pro max

450 EUR

29 Nën 12:55 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A10 me 2 simcard

55 EUR

29 Nën 12:54 Telefona celular , Gjilan

Apple AirPods Pro Zurich-Ch

15 EUR

29 Nën 08:03 Telefona celular , Gjilan

IPHONE 12 PRO / 128 GB / CE

410 EUR

28 Nën 17:04 Telefona celular , Gjilan

iphone X CE

155 EUR

28 Nën 12:35 Telefona celular , Gjilan

Apple AirPods Pro����Qmimi 15.€

15 EUR

28 Nën 07:58 Telefona celular , Gjilan

Iphone Xr

27 Nën 20:45 Telefona celular , Gjilan

Mobili Android

160 EUR Price Reduced

27 Nën 13:00 Telefona celular , Gjilan

Android spark 10

27 Nën 06:05 Telefona celular , Gjilan

Iphone X

150 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione