Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura AT&T Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | AT&T | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Sht 15:56 Telefona celular , Ferizaj

Tablet Ecotech i ri ne pako porosit online

70 EUR

19 Sht 23:53 Telefona celular , Pejë

Tablet Vorcon i ri ne pako

70 EUR

19 Sht 23:52 Telefona celular , Prizren

Tablet Vorcon i ri ne pako

70 EUR

19 Sht 23:52 Telefona celular , Lipjan

Android box

36 EUR

19 Sht 23:51 Telefona celular , Mitrovicë

Tablet Ecotech i ri ne pako porosit online

70 EUR

19 Sht 23:35 Telefona celular , Fushë Kosovë

Tablet Amazon 7 porosit online

60 EUR

19 Sht 23:35 Telefona celular , Prizren

Tablet Ecotech i ri ne pako porosit online

70 EUR

18 Sht 23:15 Telefona celular , Gjilan

Tablet Vorcon i ri ne pako porosit online

70 EUR

18 Sht 22:49 Telefona celular , Fushë Kosovë

Android box tv

45 EUR

16 Sht 19:23 Telefona celular , Prizren

Android box

36 EUR

08 Sht 16:53 Telefona celular , Gjilan

Android box

36 EUR

06 Sht 17:14 Telefona celular , Gjakovë

Android box tv

45 EUR

02 Gush 18:10 Telefona celular , Pejë

Tablet Ecotech i ri ne pako porosit online

70 EUR

30 Korr 08:57 Telefona celular , Gjilan

Android box tv

45 EUR

19 Korr 06:03 Telefona celular , Pejë

Android box tv

45 EUR

19 Korr 03:25 Telefona celular , Pejë

Android box tv

45 EUR

18 Korr 17:38 Telefona celular , Ferizaj

Tablet Amazon7'' porosit online

60 EUR

18 Korr 17:35 Telefona celular , Gjakovë

Tablet Vorcon i ri ne pako porosit online

70 EUR

30 Qer 22:50 Telefona celular , Fushë Kosovë

Android box tv

45 EUR

24 Qer 06:25 Telefona celular , Dragash

Tablet Amazon7'' porosit online

60 EUR

28 Maj 16:47 Telefona celular , Lipjan

Android box

36 EUR

16 Maj 00:25 Telefona celular , Prishtinë

Android box

36 EUR

09 Maj 07:51 Telefona celular , Shtërpcë

Android box

36 EUR

08 Maj 12:25 Telefona celular , Mitrovicë

Tablet Amazon7'' porosit online

60 EUR

25 Pri 17:49 Telefona celular , Dragash

android box

45 EUR

25 Pri 17:48 Telefona celular , Mitrovicë

Android box tv

45 EUR

03 Pri 15:08 Telefona celular , Viti

Android box

36 EUR

05 Shk 20:37 Telefona celular , Gjakovë

Conttroller ps4

35 EUR

28 Jan 16:32 Telefona celular , Fushë Kosovë

Controller ps4

35 EUR

20 Dhj 15:01 Telefona celular , Gjilan

Gitare

130 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | AT&T | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione