Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sony 4 - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sony 4,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sony 4 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:36 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 Pro

305 EUR

Sot 04:34 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 13 Pro Max Ce ����

790 EUR

24 Sht 20:39 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A14 64/4GB i Ri

1 EUR

22 Sht 09:56 Telefona celular , Prishtinë

OFERT IPHONE XS MAX ME 256GIGA ME GARANCJON

230 EUR

21 Sht 19:58 Telefona celular , Skenderaj

Shitet telefoni - Samsung

71 EUR

21 Sht 08:34 Telefona celular , Prishtinë

PS4 PRO 4K 1TB dhe 7 CD

250 EUR Price Reduced

20 Sht 02:39 Telefona celular , Prishtinë

OFERT IPHONE 11 ME 64GIGA GJENDJE PERFEKTE

280 EUR

18 Sht 23:41 Telefona celular , Prishtinë

iPad 5 128GB Ce ����

155 EUR

18 Sht 22:41 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 12 Si i Ri Ce ����

400 EUR

16 Sht 12:08 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 13 pro max 128gb

599 EUR

14 Sht 20:51 Telefona celular , Gjilan

Ipad tablet lenovo iphone

11 Sht 12:07 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 6s

55 EUR

08 Sht 22:32 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7 ��100%

80 EUR

07 Sht 09:41 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 Pro Ce ����

335 EUR

07 Sht 08:20 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 12 64GB

385 EUR

06 Sht 14:01 Telefona celular , Prishtinë

Shitet ipad 11 pro 2021 M1 chip 128Gb

800 EUR

06 Sht 13:10 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A50

55 EUR

05 Sht 08:53 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 Pro

305 EUR

04 Sht 21:24 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A10s

65 EUR

04 Sht 21:21 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 13 Pro Max Green Ce ����

775 EUR

02 Sht 19:57 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A54 128/8GB

265 EUR

02 Sht 19:53 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A21s Full BOX

85 EUR

01 Sht 03:00 Telefona celular , Prishtinë

Samsung F13 64GB

30 Gush 21:06 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A13 Si i Ri

95 EUR

30 Gush 16:45 Telefona celular , Prishtinë

Samsung M12 64/4GB

95 EUR

30 Gush 16:19 Telefona celular , Prishtinë

iPhone Xr 128GB

185 EUR

30 Gush 16:16 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S8

95 EUR

29 Gush 08:04 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P20 Pro 128/6GB

125 EUR

29 Gush 08:04 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A50 Si i Ri

100 EUR

28 Gush 02:30 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 Pro Max 256GB Ce ����

430 EUR

24 Gush 18:38 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A12 64/4GB

100 EUR

24 Gush 08:15 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7 Ce ������100%

80 EUR

22 Gush 20:51 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A52s

185 EUR

22 Gush 10:23 Telefona celular , Prishtinë

Xiaomi Redmi 9A

75 EUR

20 Gush 10:40 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A10s Si i Ri

75 EUR

19 Gush 03:54 Telefona celular , Prishtinë

iPhone X Ce ���� Si i Ri

175 EUR

19 Gush 03:21 Telefona celular , Prishtinë

iPhone Xr 128GB Ce ����

185 EUR

18 Gush 16:41 Telefona celular , Prishtinë

OFERT 12 PRO MAX ME 128GIGA

580 EUR

16 Gush 22:30 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7 Plus 128GB

105 EUR

14 Gush 21:49 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7 Ce ����

75 EUR

08 Gush 21:24 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A02 32/3GB

75 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sony 4 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione