Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Sony Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Sony | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Sht 10:03 Telefona celular , Prishtinë

Sony experia

20 Sht 09:48 Telefona celular , Mitrovicë

Sony Experia

20 Sht 09:45 Telefona celular , Mitrovicë

Sony Experia

23 Gush 02:36 Telefona celular , Fushë Kosovë

Sony Experia Pro 1

650 EUR

02 Gush 18:48 Telefona celular , Mitrovicë

Soni playstation 4

185 EUR

02 Gush 18:48 Telefona celular , Mitrovicë

Soni playstation 4

185 EUR

20 Korr 17:54 Telefona celular , Prishtinë

Sony Playstation 4 slim

200 EUR

09 Korr 09:44 Telefona celular , Gjakovë

sony xperia xz1

50 EUR

02 Korr 01:35 Telefona celular , Gjakovë

SHITET SONY 5 III

650 EUR

05 Qer 03:15 Telefona celular , Prishtinë

Shitet sony 4

185 EUR

22 Mar 00:55 Telefona celular , Vushtrri

Sony Xperia smart phone

15 EUR

16 Mar 20:32 Telefona celular , Skenderaj

sony xperia 10

110 EUR

13 Shk 13:35 Telefona celular , Prizren

Speaker Sony SRS-XB23

89 EUR

01 Shk 03:08 Telefona celular , Gjakovë

Shes telefonat

15 EUR

31 Jan 17:47 Telefona celular , Prishtinë

SONY XPERIA 5 II, dual sim

299 EUR

30 Jan 20:10 Telefona celular , Prishtinë

Sony xperia 1

55 EUR

04 Jan 03:40 Telefona celular , Gjilan

Shes ps5

720 EUR

03 Jan 20:04 Telefona celular , Fushë Kosovë

Sony Xperia Pro 1

28 Dhj 18:35 Telefona celular , Fushë Kosovë

Sony X-peria pro 1

1 100 EUR

26 Dhj 22:09 Telefona celular , Fushë Kosovë

Sony X Peria pro-1

1 100 EUR

23 Nën 02:56 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shitetn sony dhe huavey

19 Nën 01:20 Telefona celular , Pejë

Telefon Sony Xperia 32GB

75 EUR

11 Tet 00:55 Telefona celular , Pejë

sony experia 5 III

350 EUR

30 Gush 14:00 Telefona celular , Gjakovë

Shitet Sony Xperia 5ii

250 EUR

14 Gush 21:57 Telefona celular , Prishtinë

PS4 kontroller

10 EUR

13 Gush 16:12 Telefona celular , Prishtinë

PS4

180 EUR

24 Korr 23:52 Telefona celular , Ferizaj

Sony

300 EUR

15 Korr 11:31 Telefona celular , Pejë

Shes

55 EUR

09 Korr 22:40 Telefona celular , Rahovec

Playstation 4 pro

370 EUR

06 Qer 15:19 Telefona celular , Prishtinë

Sony original

35 EUR

05 Qer 23:00 Telefona celular , Gjakovë

Shes telefon te ri

50 EUR

28 Maj 16:24 Telefona celular , Prishtinë

Sony Playstation 4

300 EUR

17 Maj 21:54 Telefona celular , Prishtinë

Sony z2

20 EUR

27 Pri 12:43 Telefona celular , Gjilan

Sony Aparat Digital

65 EUR

27 Pri 11:36 Telefona celular , Fushë Kosovë

Sony Experia

40 EUR

15 Mar 20:21 Telefona celular , Prizren

Shitet sony eksperia

50 EUR

15 Mar 20:19 Telefona celular , Prizren

Shitet sony eksperya

50 EUR

14 Mar 22:28 Telefona celular , Prizren

Shitet sony eksperya

60 EUR

10 Mar 05:06 Telefona celular , Prizren

Shitet sony eksperya

60 EUR

09 Mar 06:53 Telefona celular , Prishtinë

Sony Experia

65 EUR

07 Mar 18:14 Telefona celular , Lipjan

Sony Xperia G3412

50 EUR

07 Mar 17:42 Telefona celular , Prishtinë

Shitet

200 EUR

06 Mar 21:30 Telefona celular , Lipjan

Sony Xperia

50 EUR

23 Shk 19:38 Telefona celular , Gjilan

Sony playstation 3

80 EUR

10 Shk 12:23 Telefona celular , Ferizaj

Sony Xperia Z3 Tablet

120 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Sony | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione