Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

sony - Televizorë dhe Projektorë Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sony,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj sony Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 20:03 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Tv Sony 51"

20 EUR Price Reduced

29 Maj 11:32 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

Televizor LG

28 Maj 16:46 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

TV SONY

80 EUR

22 Maj 23:40 Televizorë dhe Projektorë , Pejë

TV Sony...

15 EUR Price Reduced

17 Maj 14:02 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

TV SONY Bravia 43 inch 200€ +38349278585

200 EUR

17 Maj 00:12 Televizorë dhe Projektorë , Gjakovë

2- Televizior

12 Maj 22:30 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

Shes TV SONY BRAVIA 26 Inch

70 EUR Price Reduced

08 Maj 18:23 Televizorë dhe Projektorë , Prizren

Tv te Vogel

15 EUR Price Reduced

05 Maj 14:15 Televizorë dhe Projektorë , Prizren

TV Neo, 68cm Ekran

35 EUR Price Reduced

21 Pri 15:36 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Sony 32inch

100 EUR

19 Pri 16:28 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

Shes Tv 32 Inch Jvc.

85 EUR Price Reduced

17 Pri 00:15 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

TV SONY 55”

280 EUR

26 Mar 21:05 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

Projektor Sony

115 EUR

23 Mar 11:21 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

Shitet Projektori Sony

120 EUR

20 Mar 12:48 Televizorë dhe Projektorë , Prizren

Tv Sony 37 Inch HDMI USB 80 Euro

17 Mar 22:01 Televizorë dhe Projektorë , Viti

shes televizorat

150 EUR

17 Mar 14:11 Televizorë dhe Projektorë , Prizren

Tv Sony 43 Inch Android Youtube

16 Mar 22:28 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

Televizor sony

50 EUR Price Reduced

11 Mar 10:28 Televizorë dhe Projektorë , Pejë

2 Led Tv - Sony 40. Grundig 40

10 Mar 15:55 Televizorë dhe Projektorë , Fushë Kosovë

Shitet TV Sony 40 inch

130 EUR

06 Mar 17:05 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Shitet TV SONY

27 Shk 14:01 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

TV me shumice

100 EUR

23 Shk 19:43 Televizorë dhe Projektorë , Gjakovë

Shitet TV

80 EUR

30 Jan 18:46 Televizorë dhe Projektorë , Besianë

SONY BRAVIA TV

117 EUR Price Reduced

12 Jan 08:01 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Shes TV Sony Bravia 42 inch

200 EUR Price Reduced

20 Dhj 16:30 Televizorë dhe Projektorë , Rahovec

Sony kd 55X9005B

600 EUR

18 Dhj 19:50 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

TV-samsung-60hz

260 EUR

10 Dhj 15:11 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

Sony 65” Andorid

480 EUR

07 Dhj 00:54 Televizorë dhe Projektorë , Gjakovë

Televizor si i ri Hugo

120 EUR

02 Dhj 15:05 Televizorë dhe Projektorë , Rahovec

Sony 4K UHD

600 EUR

13 Nën 23:04 Televizorë dhe Projektorë , Gjakovë

Monitore profesional Trinitron

200 EUR

11 Nën 19:41 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Shes Telivizorin Sony Bravia

70 EUR

27 Tet 01:05 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

32 Sony TV

50 EUR

15 Tet 23:38 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

Tv sony

70 EUR

30 Sht 13:30 Televizorë dhe Projektorë , Gjilan

Televizor Sony

120 EUR

22 Sht 21:35 Televizorë dhe Projektorë , Mitrovicë

Sony

60 EUR

18 Sht 12:02 Televizorë dhe Projektorë , Gjilan

Televizor

199 EUR

18 Sht 11:57 Televizorë dhe Projektorë , Gjilan

Televizor

199 EUR

11 Sht 23:49 Televizorë dhe Projektorë , Pejë

Shes Televizorin

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sony | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione